Specialist tehnic in ecografie
Candidatul ideal

- studii superioare finalizate;
- cunostinte aprofundate si experienta in domeniul ecografiei;
- cunoasterea limbii MAGHIARE si ENGLEZE - min. nivel mediu;
- excelente abilitati de comunicare si interrelationare, reprezentativitate;
- simt tehnic;
- cunostinte operare PC (MS Office);
- persoana dinamica, organizata, punctuala, cu atitudine pozitiva si initiativa, orientata catre clienti;
- gandire creativa, flexibilitate;
- capacitate de lucru in echipa, empatie;
- permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari.

Reprezinta avantaj

- cunostinte in domeniul medical;
- experienta in comercializare de ecografe.

Descrierea jobului

- activitate sales, mentinerea relatiei cu clientii existenti si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- participare la expozitii;
- prezentare si instalare ecografe.

Beneficii

- oportunitati de dezvoltare profesionala;
- mediu de lucru pozitiv si o echipa unita;
- pachet salarial motivant, cu bonusuri in functie de performanta.

Descrierea companiei

Firma din Tirgu Mures, reprezentanta a diferite companii Occidentale, distribuitoare de aparatura si echipamente medicale, asigurand totodata intretinerea si repararea acestora, cu o prezenta de doua decenii pe piata medicala romana.

Aplicantii la job vor trimite candidaturile la adresa: elmed@elmed.ro.
Candidatura cuprinde: CV actualizat, cu fotografie recenta si scrisoare de intentie, specificand pozitia la care aplica.