Reprezentant vânzări
Candidatul ideal

- studii superioare finalizate;
- cunoaşterea limbii MAGHIARE şi ENGLEZE - minim nivel mediu;
- excelente abilităţi de comunicare şi interrelaţionare, reprezentativitate;
- simţ tehnic;
- cunoştinţe operare PC (MS Office);
- persoană dinamică, organizată, punctuală, cu atitudine pozitivă şi iniţiativă, orientată către clienţi;
- gândire creativă, flexibilitate;
- capacitate de lucru în echipă, empatie;
- permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasări.

Reprezintă avantaj

- cunoştinţe în domeniul medical;
- experienţă în vânzări;
- cunoaşterea limbii germane.

Descrierea jobului

- activitate sales, menţinerea relaţiei cu clienţii existenţi şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
- participare la expoziţii;
- prezentare şi instalare aparatură şi echipamente medicale.

Beneficii

- oportunităţi de dezvoltare profesională;
- mediu de lucru pozitiv şi o echipă unită;
- pachet salarial motivant, cu bonusuri în funcţie de performanţă.

Aplicanţii la job vor trimite candidaturile la adresa: kati@elmed.ro.
Candidatura cuprinde: CV actualizat, cu fotografie recentă şi scrisoare de intenţie, specificând poziţia la care aplică.