Personal pentru suport tehnic şi vânzări
Candidatul ideal

- studii medii (minim Bacalaureat);
- cunoaşterea limbii MAGHIARE şi ENGLEZE - minim nivel conversaţional;
- bune abilităţi de comunicare şi organizare;
- cunoştinţe IT nivel utilizator;
- dinamism, spirit de iniţiativă, mobilitate;
- capacitate de rezolvare a problemelor; creativitate, flexibilitate;
- spirit de echipă;
- permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasări.

Reprezintă avantaj

- studii în domeniul tehnic sau medical;
- experienţă relevantă în domeniu.

Descrierea jobului

- asigurare suport tehnic şi asistenţă pentru echipa de sales;
- instalare aparatură şi echipamente medicale, instruirea clienţilor privind utilizarea aparaturii livrate;
- întocmire şi transmitere oferte;
- participare la expoziţii;
- oferirea consultanţei de specialitate privind produsele comercializate.

Beneficii

- oportunităţi de dezvoltare profesională, cursuri de perfecţionare;
- pachet salarial competitiv;
- mediu de lucru pozitiv şi o echipă unită.

Aplicanţii la job vor trimite candidaturile la adresa: kati@elmed.ro.
Candidatura cuprinde: CV actualizat, cu fotografie recentă şi scrisoare de intenţie, specificând poziţia la care aplică.