Office Manager
Candidatul ideal (cerinte obligatorii)

- studii superioare finalizate (reprezinta avantaj studiile in domeniul economic sau financiar);
- cunoasterea limbii MAGHIARE si ENGLEZE – nivel avansat (minim B2);
- dorinta de dezvoltare si perfectionare, capacitate a asimila rapid cunostinte noi;
- persoana organizata, ordonata, punctuala, meticuloasa, atenta la detalii, dinamica, rezistenta la stres;
- capacitate de coordonare, analiza si sinteza, de a respecta termene limita;
- comunicativitate, atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism si spirit de echipa;
- cunostinte operare PC (MS Office);
- experienta intr-un job similar.

Descrierea jobului

- coordonarea unor activitaţi desfasurate in colaborare cu departamentele interne ale companiei;
- evidenta si monitorizarea informatiilor departamentului administrativ;
- pregatire, intocmire documente si rapoarte specifice activitatii departamentului administrativ;
- menţinerea legaturii cu departamentele specifice din firma/ autoritaţi/ colaboratori/clienti;
- implicarea in proiecte specifice domeniilor de activitate;
- furnizarea de informaţii si acordarea suportului in probleme specifice.

Beneficii

- oportunitaţi de dezvoltare profesionala;
- mediu de lucru pozitiv si o echipa unita;
- pachet salarial motivant, cu bonusuri in funcţie de performanţa.

Aplicanţii la job vor trimite candidaturile la adresa: kati@elmed.ro.
Candidatura cuprinde: CV actualizat, cu fotografie recenta si scrisoare de intenţie, specificând poziţia la care aplica.